Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Woryty

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana przy lesie Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

219 000 zł3 001 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i jeziora. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego podstawowe przeznaczenie terenu to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

650 500 zł5 204 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana działka o powierzchni 5204 m2, położona w malowniczej wsi Woryty, w gminie Gietrzwałd. Teren nieruchomości nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Woryty,warmińsko-mazurskie

1 890 000 zł120 m² 15 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfortowy dom W worytach na warmii! Do sprzedaży komfortowy dom, wybudowany w nowej technologii w Worytach, w gminie Gietrzwałd, w powiecie olsztyńskim. Woryt to mała warmińska.

Szczegóły ogłoszenia

166 700 zł1 097 m² 151,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje 2 piękne działki do sprzedaży w malowniczej miejscowości Woryty na skraju Gietrzwałdu. Woryty to wieś warmińska położona 2 km na północny zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana przy lesie Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

185 000 zł1 001 m² 184,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę rolną z warunkami zabudowy w trakcie uzyskania. Działka o powierzchni 1001 m2 położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:430 m²

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż mały domek letniskowy o powierzchni około 40 m2 z dwoma tarasami 8m2 i 4 m2 położony na ogrodzonej działce 430 m2 w miejscowości Woryty gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

1 860 000 zł175,98 m² 10 569,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Woryty, w gminie Gietrzwałd, zaledwie 20 minut od Olsztyna. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

147 000 zł2 021 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do naszej oferty trafiła właśnie kompletną działka budowlana w bliskiej okolicy Olsztyna! Prezentujemy Państwu działkę zlokalizowaną na nowym osiedlu w miejscowości woryty (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Woryty,warmińsko-mazurskie

245 000 zł3 001 m² 81,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę nr 91/7 o powierzchni 3001 m w miejscowości woryty, położonej w gminie Gietrzwałd w Województwie Warmińsko - Mazurskim. Obok działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

390 000 zł3 923 m² 99,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy lesie Uzbrojona działka budowlana o pow. 3923 m2 położona na obrzeżach podolsztyńskiej miejscowości Woryty (12 km do granic Olsztyna). Otoczenie stanowi nowe osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 403 m² 106,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zamieszkaj w malowniczej gminie gietrzwałd , położonej w województwie warmińsko-mazurskim, w centralnej części Pojezierza Olsztyńskiego, gdzie natura cudnie zapiera dech.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z tarasem

Gietrzwałd

2 399 000 zł211,59 m² 11 337,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:24 068 m²

Warmia dom wsród lasów I stawów promocja nowy, pięknie położony dom w gminie Gietrzwałd Nowoczesny dom na działce o pow. 2,4 ha w otoczeniu lasu i w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Woryty +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 403 m² 106,91 zł/m²

 

 

 

Woryty,warmińsko-mazurskie

169 000 zł40 m² 4 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:578 m²

Jeśli szukasz miejsca, gdzie spełnisz swoje marzenia o relaksie na łonie natury z bliskością jeziora, lasu ale również wygodnej infrastruktury. Jeśli chciałbyś zainwestować środki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, al. Gietrzwałdzka

Woryty,warmińsko-mazurskie

498 000 zł3 056 m² 162,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż: unikalna działka budowlana 3.056 m w Gietrzwałdzie Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3.056 m , położoną na granicy Gietrzwałdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Woryty,warmińsko-mazurskie

199 000 zł180 m² 1 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezerwacja Siedlisko w urokliwych Worytach Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Worytach nr bud. 59, gmina Gietrzwałd, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

179 000 zł1 183 m² 151,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli szukasz działki pod budowę domu z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu natury to dobrze trafiłeś Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1183 m2 o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, al. Topolowa

Woryty,warmińsko-mazurskie

112 310 zł1 021 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Bezpośrednia! Doskonale zlokalizowane działki budowlane położone są w sercu Warmii, w miejscowości Woryty, na terenie Gminy Gietrzwałd. Powierzchnia dostępnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

329 000 zł90 m² 3 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Urokliwy domek rekreacyjny przy lesie, blisko jeziora Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie: zapraszamy Państwa do miejscowości woryty , niezwykle zacisznego i uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

160 000 zł13 200 m² 12,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,32 ha położona na skraju miejscowości Woryty gmina Gietrzwałd 12 km od granicy Olsztyna. Ziemia IV i V klasa. Bardzo malownicza okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

140 000 zł3 200 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe? Zapoznaj się tą ofertą! Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, al. Gietrzwałdzka

Woryty,warmińsko-mazurskie

6 000 zł153 m² 39,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Do wynajmu komfortowy dom w Worytach, w gminie Gietrzwałd, w powiecie olsztyńskim. Woryty to mała warmińska miejscowość położona między Gietrzwałdem a Rentynami, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

120 000 zł3 048 m² 39,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zakupu działki położonej w Worytach, w bardzo przyjaznym do zamieszkania miejscu. Wieś Woryty gm. Gietrzwałd - odległość 20 km od Olsztyna i 2 km od Gietrzwałdu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Woryty,warmińsko-mazurskie

79 000 zł3 211 m² 24,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka przeznaczona pod zabudowę ( zurbanizowane tereny niezabudowane ) o powierzchni 3211 m2 położona w centralnej części Woryt- miejscowości położonej koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

79 000 zł3 211 m² 24,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wirtualna wizyta w wersji pełnoekranowej dostępona na stronie domowej biura. Przedmiotem oferty jest działka przeznaczona pod zabudowę ( zurbanizowane tereny niezabudowane ) o powierzchni 3211.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

100 000 zł31 000 m² 3,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,1 ha położona w miejscowości Woryty gmina Gietrzwałd. Cena 4zł/ m2. Dojazd drogą szutrową. W odległości 700 m rzeka Pasłęka. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

749 000 zł395 m² 1 896,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Nowy stylowy dom z 2012r. o pow. użytkowej 200m2 (pow.całkowita 395m2), składający się z przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

69 000 zł1 851 m² 37,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1851 m2 zlokalizowana w miejscowości Woryty. Działka leży na obrzeżu wsi na skraju lasu. Z lasem graniczy od północnej strony , więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

64 900 zł1 110 m² 58,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia - rezerwacja! Działka budowlana z prawomocną decyzją - pozwoleniem na budowę, zatwierdzająca projekt budowlany ”Wilcze Łyko”, więcej info na: cena działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

109 000 zł3 211 m² 33,95 zł/m²

 

 

 

Woryty,warmińsko-mazurskie

49 900 zł1 000 m² 49,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia - Przedmiotem sprzedaży jest działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną decyzją o warunkach zabudowy. Działka jest malowniczo położona w pobliżu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

59 900 zł1 500 m² 39,93 zł/m²

 

 

 

Woryty,warmińsko-mazurskie

550 000 zł152 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący położony ok. 300 m od jeziora Giława w okolicy miejscowości Gietrzwałd - Woryty, o pow. użytkowej 152 m2, wybudowany w 2012r na działce o pow.700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

130 000 zł4 300 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 4300m kw w centrum wsi, na której stoi budynek gospodarczy, przeznaczony do adaptacji na cele mieszkaniowe. Dojazd do działki drogą asfaltową. 2km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

40 000 zł3 400 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Do sprzedaży działka o powierzchni ok.3400m2 (po wydzieleniu z większej działki) położona na kolonii malowniczej wsi Woryty. Z uwagi na sąsiedztwo zabudowy istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

130 000 zł4 300 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na działce stoi widoczny na zdjęciu budynek, wydano pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

145 000 zł4 300 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budynek 200 m2 z ładnym projektem budowlanym (jest ważne pozwolenie na budowę i dziennik budowy) na dużej działce 4300 m2. Do budynku i w środku doprowadzone są woda, kanalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

435 000 zł256 m² 1 699,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 966 m²

Okazja! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! oferta dostępna wyłącznie W biurze legis house nieruchomości. Dom pasywny / atrakcyjne położenie / duże możliwości realizacyjne Wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

799 000 zł395 m² 2 022,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Klimatyczny dom na mazurach! Dom we wsi Woryty, gm. Gietrzwaład, woj. warmińsko-mazurskie. Na działce o pow. 1925m2 położonej 100 od centrum wsi Woryty (dojazd drogą szutrową) znajduje się dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij